Hakkımızda

Küresel Misyonumuz

Kadınlarımızı güçlendirerek ekonomik özgürlüklerine kavuşmalarını sağlamak, sunduğumuz fırsatlarla ve vermiş olduğumuz desteklerle hayatlarının değişmesine katkıda bulunmaktır.

Dünyada Tupperware

Tupperware 1946 yılında Earl Tupper  tarafından kurulmuştur.  2 milyar doları aşan cirosuyla mutfak araç ve gereçlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biridir.

100'ün üzerinde ülkede 2 milyondan fazla danışmanın  'Tarif Günü'  sistemi ile tanıttığı Tupperware ürünleri,  kaliteleri, kullanım özellikleri ve dizayn farklılıklarıyla dünyanın en çok kullanılan ürünleri olma gururunu taşımaktadırlar. Kullanım kolaylıklarını ve estetiği birleştiren Tupperware ürünleri,  dünya çapında takdir edilen ürünlerdir. Tupperware ürünleri bugün müzelerde ve sanat galelerinde de sergilenmektedir.

Elbette ki Tupperware olarak diğer bir tutkumuz ise her ülkedeki kadınlarımızı ve ailelerini eğitmek, hayatlarına ışık tutmak ve başarılarını takdir etmektir. Tupperware sağladığı iş fırsatları ve ürettiği yenilikçi, yaşam standartlarını yükselten ürünleri ile 60 yıldan fazla süredir kadınların yaşamlarını geliştirmektedir. 

  Türkiye'de Tupperware

Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır.

Tupperware Türkiye, büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir. Bugün, Tupperware Türkiye,100'e yakın noktada faaliyet göstermektedir.

Firmanın öncelikli hedeflerinin başında, kadın istihdamına olan katkıyı artırmaya yönelik yatırımlar yapmak ve ilerleyen dönemde ekonomik bağımsızlığa sahip, ülke ekonomisine katkıda bulunan, özgüven sahibi Türk kadını oranını yükseltmek gelmektedir.

T